OKNA VEKA 7 komorowe


 

VEKA Softline 82 MD
VEKA Softline 82 MD

OKNA 7 KOMOROWE VEKA SoftLine 82 MD

 

System profili

7-komorowy system okienny o szerokości ościeżnicy 82 mm i współczynniku izolacyjności termicznej Uf = 1,0 zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie. Parametry techniczne kwalifikują to okno do stosowania w budownictwie pasywnym


Pakiet szybowy
Pakiet 3-szybowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5. Szklenie o szerokości od 24 do 52 mm pozwala na zastosowanie wielu różnych energooszczędnych, antywłamaniowych oraz akustyczny pakietów szybowych.


Wzmocnienie
Zamknięta stal w ramie oraz gięta stal w skrzydle poprawiają statykę okien znacząco podnosząc bezpieczeństwo i trwałość całej konstrukcji.


Okucia
Okucia Roto NT umożliwiają zastosowanie różnorodnych, funkcjonalnych rozwiązań: zabezpieczeń antywyważeniowych, czujników otwarcia, hamulca w klamce, stopniowanego uchyłu czy też rozwiązania typu Tilt First zaprojektowanego z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. 

Dostępne są również okucia z ukrytymi zawiasami firmy ROTO. 

 

Uszczelki
Potrójny układ uszczelek, skutecznie zabezpiecza przed niekontrolowaną wymianą powietrza. Tworzywo kauczukowo-silikonowe (EPDM) zapewnia doskonałą szczelność, izolację termiczną, akustyczną a także wysoką odporność na promieniowanie UV.


Estetyka
Klasycznye wzornictwo i nieograniczone możliwości konfiguracji sprawiają, że okna z powodzeniem można dostosować do stylu każdego wnętrza.


Ciepła ramka
Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania międzyszybowych ciepłych ramek polimerowych w 6 dostępnych kolorach. Znacznie wpływają na poprawę termiki i walorów estetycznych całego okna.